Cookies

Proč Polojasno

Zrodu tohoto obchodu předcházela situace s návleky proti vodě. Měli jsme chytrý, jednoduchý produkt schopný pomoci mnoha lidem, ale nedařilo se nám jej tradičními způsoby dostat v pravou chvíli a rychle ke konečnému zákazníkovi. Široká škála typů a velikostí a malá ochota kamenných obchodů mít pár návleků skladem ve svém výsledku znamenala nutnost pro zájemce cestovat nám. Možnost mluvit s lidmi kteří, zpravidla den před odjezdem na dovolenou, návleky potřebovali a vidět a slyšet jejich reakce , to byl rozhodující faktor. Najít rychlou cestu za zákazníkem. To byl náš cíl. A internetový obchod byla vcelku logická volba.

 

O nás

Na trhu se zdravotnickým materiálem působíme od roku 1995 jako dovozce a distributor zprvu kompresívních punčoch Ofa a zdravotních bandáží PUSH. Postupem času přibývaly další produkty do naší nabídky až do dnešní podoby. Snažíme se vyhledávat a nabízet zajímavá originální řešení zdravotních problémů a z nich vyplývajících situací. Naše produkty u nichž může internetový prodej být zajímavou cestou k zákazníkovi dnes naleznete v naší nabídce na polojasno.cz. Některé z nich navíc také na specializovaných e-shopech jako jsou, boty-dux.cz, sportovní-bandáže.cz, allpresan.cz, nebo výše zmíněné koupacinavleky.cz.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak
nejpozději do 48 hodin.
© Copyright 2018 - Jakékoliv užití obsahu stránek v četně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování textů, fotografií je bez písemného souhlasu provozovatele těchto stránek přísně zakázáno.