Cookies

Návleky na nohy

S voděodolným návlekem DryPro™ se můžete sprchovat i koupat, stejně jako plavat nebo se potápět. Vše s komfortem a bez obav z namočení sádry či poranění, které nemá přijít do kontaktu s vodou. Návlek lze použít po operacích, při zlomeninách horních i dolních končetin, či jiných zraněních vylučujících kontakt s vodou  i jako návlek na sádru.  S  koupacím návlekem na ruku DryPro™ se nemusíte bát, že přijdete o zážitky ze své dovolené. Návleky  jsou vyrobeny z odolného materiálu a díky cyhtrému systému vytváří vakuum a nezaškrtí krevní oběh.  Stejně tak jako se nemusíte bát koupání se sádrou na noze, tak nemějte obavy ani při zranění horní končetiny. Koupací návleky na ruce vás ochrání před kontaktem s vodou, ať už máte zraněné pouze předloktí nebo celou paži.  Návleky jsou určeny pro krátkodobé použití!

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak
nejpozději do 48 hodin.
© Copyright 2018 - Jakékoliv užití obsahu stránek v četně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování textů, fotografií je bez písemného souhlasu provozovatele těchto stránek přísně zakázáno.