Cookies

Derma Med

Od citlivé pokožky až po péči o atopickou dermatitidu a psoriázu ve spojení s terapií.

Krémové pěny Allpresan Derma med jsou speciálně přizpůsobeny potřebám různých kožních onemocnění. Cílem je vždy poskytnout dlouhodobé řešení kožních problémů, umožnit každému z nás cítit se dobře ve své kůži od hlavy až k patě.

Princip fungování Allpresan Derma med

Patentovaná receptura použitá Allpresanem napodobuje lamelární strukturu pokožky. Lipidy obsažené v našich pěnách společně s kožními buňkami obklopujícími lipidy tvoří ochranou bariéru, která působí proti ztrátě vlhkosti z pokožky a brání alergenům proniknout do těla. Přirozené funkce pokožky jsou podporovány.
Kromě toho klinické studie založené na farmaceutických standardech dokázaly prokázat, že kožní bariéra je během používání pěnových krémů Allpresan schopna zcela regenerovat během čtyř týdnů. Díky speciální formě jsou krémové pěny k pokožce obzvláště šetrné, snadno a jemně se roztírají. Jsou velmi vydatné, i na větší plochy pokožky postačí malé množství pěny.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak
nejpozději do 48 hodin.
© Copyright 2018 - Jakékoliv užití obsahu stránek v četně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování textů, fotografií je bez písemného souhlasu provozovatele těchto stránek přísně zakázáno.