Cookies

Derma Med

Od citlivé pokožky až po péči o atopickou dermatitidu a psoriázu ve spojení s terapií.

Krémové pěny Allpresan Derma med jsou speciálně přizpůsobeny potřebám citlivé a ekzematické pokožky. Cílem je vždy poskytnout úlevu od příznaků kožních problémů, umožnit každému cítit se dobře ve své kůži od hlavy až k patě.

Princip fungování Allpresan Derma med

Patentovaná receptura použitá Allpresanem napodobuje lamelární strukturu pokožky. Lipidy obsažené v našich pěnách společně s kožními buňkami obklopujícími lipidy tvoří ochranou bariéru, která působí proti ztrátě vlhkosti z pokožky a brání alergenům proniknout do těla. Navíc díky této receptuře jsou zachovány přirozené funkce pokožky.

Kožní bariéra je schopna regenerovat již po čtyřech týdnech používání. Díky speciální formě jsou krémové pěny k pokožce obzvláště šetrné, snadno a jemně se roztírají. Jsou velmi vydatné, i na větší plochy pokožky postačí malé množství pěny.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak
nejpozději do 48 hodin.
© Copyright 2018 - Jakékoliv užití obsahu stránek v četně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování textů, fotografií je bez písemného souhlasu provozovatele těchto stránek přísně zakázáno.