Co nás odlišuje? Naše patentovaná technologie BarrioExpert.

Krémové pěny určené k péči o pokožku. Již od roku 1998.

Efektivní péče o pokožku. Vědecky podložená účinnost.

V lékárnách a supermarketech máte na výběr přes sto různých druhů krému. Většina z nich obsahuje převážně tuk. Mastný film, vzniklý na pokožce po jejich aplikaci, může negativně ovlivnit některé přirozené funkce kůže a zvyšují riziko uklouznutí a pádu.

Krémové pěny Allpresan original jsou moderní alternativa ke „klasickým“ produktům v péči o pokožku se vyznačují snadnou roztíratelností a rychlým a vysoce účinným vstřebání účinných látek. Pěnové krémy jsou také po expanzi z dózy výrazně vydatnější než srovnatelné emulze.

Výjimečnost krémových pěn Allpresan original

Krémová pěna s technologií BarrioExpert napodobuje princip moderních funkčních textilií. Zesiluje kožní bariéru působením prodyšné ochranné sítě, která neviditelně přilne na horní vrstvu pokožky a přitom neovlivní žádnou z jejích přirozených funkcí. Kůže je tak chráněná před vznikem otlaků, otěru a nadměrnou vlhkostí. Posílená, intaktní kožní bariéra tak efektivně chrání tělo před bakteriemi a mykotickými patogeny. Aktivní složky našich krémových pěn pak pozitivně působí na pokožku a brání tak vzniku různých komplikací.

Allpresan original přináší

  • Účinnou ochranu kůže před vnějšími vlivy jako jsou vlhkost či na pokožce se nacházející pot. Bez omezení běžných funkcí pokožky
  • Snadnou, rychlou a efektivní aplikaci. Žádný nepříjemný, kluzký a póry ucpávající mastný film na pokožce
  • Bohatou péči s lipidy, hydratací a dalšími účinky aktivních složek
  • Spotřebitelskou úspornost. Při správné aplikaci představuje obsah dózy 125 ml obvykle množství pěny pro měsíční péči o Vaši pokožku (dle rozsahu ošetřované oblasti)

Výhody technologie BarrioExpert

  • Nepokrývá kůži plošně - tvoří na pokožce prodyšnou ochranou síť
  • Spojuje výhody na lipidy bohatých emulzí se snadnou roztíratelností pěny
  • Díky pěnové formě je významně vydatnější než srovnatelné emulze
  • Po aplikaci mastného krému musíte nějakou dobu vyčkat, než se můžete obléknout.

 

Po aplikaci mastného krému musíte nějakou dobu vyčkat, než se můžete obléknout. Při aplikaci krémové pěny Allpresan sami poznáte, že to není třeba.

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak
nejpozději do 48 hodin.
© Copyright 2018 - Jakékoliv užití obsahu stránek v četně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování textů, fotografií je bez písemného souhlasu provozovatele těchto stránek přísně zakázáno.