Cookies

IceBand bandáž na kotník

IceBand bandáž na kotník je kompresní a chladící bandáž, speciáně vyvinuta k úlevě od pooperační bolesti a zmenšení otoku. Je snadno použitelná a lehce zmrazitelná pro opakované použití. Jedná se o zdravotnický prostředek.

Cena  550,- Kč
Značka
IceBand
Dostupnost
do týdne

IceBand bandáž na kotník

IceBand jsou kompresivní chladící bandáže. Jsou speciálně vyvinuty pro úlevu od bolesti, proti otoku a na úlevu od pooperačních bolestí. IceBand je založen na vědeckých kriteriích, čímž získáme optimální chlazení a kompresi. 

Chlazení a komprese je důležitou součástí pooperační rehabilitace a úlevy od bolesti. Chlazení má funkce hypometabolické, analgetické a také proti zánětlivé. Další vyhodou je, že se dá použít ihned po operačním zákroku. IceBand může být také použit při akutním zranění. Díky chlazení zmenšuje otok a poskytne přiměřenou kompresní léčbu díky širokým nastavitelným páskám. 

Každé balení obsahuje 1 kompresní bandáž a 2 sady chladících sáčků. Vždy jedním chladíte a druhý máte v mrazáku.

IceBand lze použít přibližně 30x a z hygienických důvodů je určen pouze pro použití jedním pacientem.

IceBand byl vyvinut ve spolupráci s Robertem Ihrmanem, MD - ortopedem na Orthopedklinik, Länssjukhuset Ryhov i Jönkoping ve Švédsku.

5 důvodů proč používat IceBand:

  • Bezpečnost
  • Snadná manipulace
  • Vysoká efektivita
  • Hygiena
  • Nízká cena

Související výrobky

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak
nejpozději do 48 hodin.
© Copyright 2018 - Jakékoliv užití obsahu stránek v četně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování textů, fotografií je bez písemného souhlasu provozovatele těchto stránek přísně zakázáno.