Cookies

NOVINKA - Ortéza kotníková PUSH med Aequi Flex

Ortéza kotníku PUSH Aequi Flex je stabilizační ortéza pro funkční léčbu akutních nebo subakutních poranění kotníku. Mechanická podpora spolu s dobře dávkovanou kompresí tvoří základ bezpečného a pohodlného zpevnění oblasti. Pevná mediální dlaha spolu s neelastickým příčným tahem brání nežádoucímu inverznímu pohybu při zachování hybnosti ve smyslu plantární/dorzální flexe. Jedná se o zdravotnický prostředek.

Cena  1 642,- Kč
Značka
PUSH
Dostupnost
skladem
Velikost LEVÁ, 1

NOVINKA - Ortéza kotníková PUSH med Aequi Flex

Lepší ve všech směrech

Představujeme novou bandáž na kotník Push med Aequi Flex, která se vyznačuje stabilitou Aequi, extra komfortem a navíc skvěle padne. Inovace, která v naší nabídce nahrazuje původní Aequi Flex, je k dispozici společně s ortézou Push Aequi, takže lékařům nabízí výběr různých možností léčby. Uvedením Aequi Flex vstupujeme do nové éry řady Aequi, která je u lékařů oblíbená již od svého uvedení na trh v roce 1998.

Flex-protect: Koncept Aequi v nové podobě

Koncept Aequi s mediální skořepinou a popruhem zabezpečujícím mediolaterální podporu slaví velký úspěch již mnoho let. Nový model Push Aequi Flex přebírá původní podpůrný a zároveň pohodlný koncept a vylepšuje jej novým a inovativním způsobem. Tento systém nazýváme Flex-protect.

Mediální výztuha je přepracovaná a obsahuje skořepinu, která je uprostřed pevná a směrem k okrajům pružnější. Skořepina obepíná dolní část nohy, kotník a patu a obsahuje prohlubeň pro kotník.

Systém diagonálních popruhů vpředu fixuje nohu ve skořepině. Uzavřená skořepina pak spolu s popruhy poskytuje naráz kontrolu inverze i kompresi.

Nová skořepina

Nová skořepina Flex-protect nabízí zároveň pevnost i pružnost. Konstrukce Push využívá sofistikované 3D techniky. Má pevné jádro, které je vytvarováno tak, aby umožňovalo plantární flexi. Díky použití různých vrstev měkkých a tvrdých materiálů je skořepina směrem k okrajům postupně pružnější, takže se krásně přizpůsobí anatomii každého uživatele.

Nový systém funkčních popruhů

Výsledkem druhé inovace je systém popruhů, kombinující diagonální popruh s přidaným kompresním prvkem na laterální straně kotníku.

Vpředu systém diagonálních popruhů fixuje nohu ve skořepině. Popruh se skládá z elastické a neelastické části. Ty jsou integrovány do nízkoobjemového povrchu a zajišťují inverzní stabilitu a zároveň kompresi.

To vše dohromady tvoří inovativní systém Flex-protect: pevnou ochranu a flexibilitu pro větší pohodlí.

 
Kompresní popruhy

Stabilizace kotníku je zkompletována pomocí kompresních popruhů. Push Aequi Flex nabízí dobře rozloženou kompresi nohy a kotníku díky dvěma pružným popruhům ve tvaru osmičky. Kompresi můžete upravit podle potřeb pacienta utažením nebo povolením elastických popruhů. Silikonový potah zajišťuje pevné upnutí po celý den.

Indikace:

  • Akutni bočni vyron kotniku
  • Nasledna lečba fraktury kotniku, ktere předchazela lečba konzervativni či chirurgicka
  • Mirna až zavažna nestabilita
  • Mirna až zavažna osteoartroza
  • Sekundarni prevence vyronu kotniku

Více informací: https://www.push.eu/aequi-flex/cz/

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak
nejpozději do 48 hodin.
© Copyright 2018 - Jakékoliv užití obsahu stránek v četně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování textů, fotografií je bez písemného souhlasu provozovatele těchto stránek přísně zakázáno.